دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

شاید همه ما یک بار هم که شده از درد دندان رنجبر برده باشیم چرا که این درد بسیار کلافه کننده عذاب آور و سخت میباشد و ما باید حتماً قبل از اینکه دندان مان به عصب برسد خرابی آن را ترمیم کرده و اگر مشکلات جدی در زمینه ناهنجاری‌های دندان داریم و یا اینکه دندان های نامرتب ای داریم باید آن را به موقع ارتودنسی کنیم. ما در اینجا مرکزی را به شما معرفی میکنیم که دندانپزشکی زیبایی میباشد و شما میتوانید از این مرکز انواع مختلف خدمات دندانپزشکی زیبایی را دریافت کنید در ادامه با ما باشید تا بیشتر درباره این خدمات رسانی در این مرکز زیبایی را به شما معرفی کنیم.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

امروزه با پیشرفت ها و تکنولوژی باعث شده که انواع مختلف تجهیزات و روش ها برای زیباتر کردن دندان ها و سالم نگه داشتن آن به کار ببرند، دندانپزشکان متخصص بسیار زیادی هستند که می‌ توانند در این زمینه ما را یاری کنند و انواع خدمات رسانی در زمینه دندان و دندانپزشکی را به ما ارائه بدهند تا بتوانند به راحتی بهترین خدمات رسانی برای دندان و دهان صورت بگیرد

 مرکزی که ما در اینجا معرفی می کنیم خدمات دندانپزشکی زیبایی را به شما ارائه می دهد که می توانید به راحتی انواع مختلف مشکلات دندانی خود را به این کلینیک بسپارید و دندان های سالم و زیبا و مرتب تحویل بگیرید هر عیب و ایرادی که در دهان تان به وجود بیاید و اگر دندان های نامرتب و کرم خورده خراب و یا افتاده داشته باشید می توانید به راحتی از این کلینیک خدمات‌ رسانی زیبایی دندان را دریافت کنید و به وسیله بهترین و کارکشته ترین دندانپزشک های متخصصی که سالها در این زمینه فعالیت دارند می‌ توانند خدمات دندانپزشکی زیبایی را به شما ارائه بدهند. این پزشکان با دانش و تجربه حرفه ای و کاری خود  دندانهای سالم ، زیبا ، ردیف و بسیار جذاب برای شما به ارمغان بیاورند و لبخندی جذاب را برای شما هدیه بدهد. در این کلینیک شما می‌ توانید بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران را داشته باشید و اگر شما ساکن شهر تهران هستید می توانید به راحتی به این مرکز مراجعه کرده و انواع مختلف مشکلات دندان خود را به او بسپارید.

روش های تخصصی زیبایی دندان

روش های تخصصی زیبایی دندان بسیار زیاد است و با پیشرفت های تکنولوژی و علم انواع مختلف روش‌ ها سالانه به وجود می‌ آید تا دندان‌ های سالم تر و زیباتر داشته باشیم. در اینجا چند نمونه از روش های تخصصی زیبایی دندان را برایتان بیان می کنیم. در ابتدا یکی از رایج ترین و زیبا ترین روش برای اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان ها به کار می رود و روش لمینت دندان می باشد که یک پوسته بسیار نازک و همرنگ دندان است که از جنس کامپوزیت رزین می باشد و در این روش باعث می‌ شود مینای دندان تراشیده شود و قالب دندان بر روی دندان های ثابت قرار داده شود و پس از ترمیم هایی که انجام می گیرد به دندانهای یکدست، ردیف و سفید و درخشان خواهیم داشت که به ما لبخند جذاب و زیبا و دندان های سالم هدیه می دهد. این روش لمینت دندان یکی از جدیدترین و به روز ترین روش هایی که در مدت زمان کوتاهی بسیار پرطرفدار بوده است. لمینت دندان یک روش دائمی و همیشگی نیست باید هر چند سال یکبار آن را ترمیم کنیم تا زیبایی دندان از بین نرود.

 روش بعدی که می توانیم در اینجا نام ببرید کامپوزیت دندان است که یکی از سریعترین و بهترین روش های زیباتر کردن دندان می باشد که به روش لمینت یک لایه نازک بر روی دندان های ثابت کشیده می شود که سفیدی کمتری دارد و معمولاً رنگ دندان های دائمی ما است و عمر بیشتری نسبت به لمینت خواهد داشت و هزینه آن هم خیلی کمتر از لمینت دندان است.

 امروزه کامپوزیت دندان هم یکی از روش های بسیار پرطرفدار در زیباتر کردن دندان ها می باشد که خیلی سریعتر با هزینه کمتر و بدون اینکه دندان ها شکسته یا تخریب شود استفاده می گردد .

روش بعدی که می توانیم نام ببرید بلیچینگ دندان می باشد بلیجینگ روش سفید کردن دندان است که معمولاً افرادی که دندان های زرد کدر و از سیاهی دارند از این روش استفاده می کنند و با لایه روبی دندان ها آنها را جذاب‌تر و سفید تر می نمایند و باعث می‌ شوند زردی و کدری دندان از بین برود و دندان ها سفید و براق شود و این روش هم باید حتما زیر نظر پزشک متخصص دندانپزشک صورت بگیرد و این روش با مواد شیمیایی دندانهای مینای دندان سفید و درخشان می گردد و کدری و سیاهی از روی دندان پاک می گردد.

 روش دیگری که می توانیم معرفی کنیم روش باندینگ دندان از باندینگ دندان یکی از روشهایی است که در آن رزین رنگ دندان به دندان استعمال شده و با تاباندن نور خاصی باعث سفت شدن و سخت تر شدن دندان می گردد و یک لایه جداگانه بر روی دندان چسبانده می‌ شود که بسیار استحکام بالایی دارد و قیمت آن هم نسبت به کامپوزیت و لمینت ارزان تر است. تمامی روش هایی که در بالا اشاره کردیم در کلینیک دندانپزشکی زیبایی تهران صورت می‌گیرد و همه این روش ها و شما ارائه می گردد.

انواع دندانپزشکی زیبایی

آیا روش های زیبایی دندان درد دارد ؟

بسیاری از افراد از خدمات دندانپزشکی بسیار هراس دارند و فکر می‌ کنند که خدمات دندانپزشکی مانند پر کردن, جرم گیری یا حتی لمینت یا ایمپلنت دندان دردناک است. باید این حقیقت را به شما بگویم که بعضی از روشها درد دارند و همزمان زمان بر و هم هزینه بره و هم دردناک می باشد و پس باید شما اگر می‌ خواهید دندانهای سالم داشته باشید باید حتماً این درد را تحمل کنید .اما روش‌ های هم هستند که با بی حس کردن عصب دندان بدون درد یا با کمترین درد ما می توانیم دندان های سالم و مرتبی داشته باشید و انواع روش های مختلف برای زیباتر کردن دندان هایتان را با کمترین درد بتوانید روش های مختلفی را برای سالم کردن دندان ها و ترمیم آنها به کار ببرید.

 درد دندانپزشکی زیبایی با روش‌ های جدید و به روز بسیار کمتر از گذشته می باشد چرا که با بیحسی های موضعی که بر روی لثه و دندانها به کار می‌ برند درد را تا حدود زیادی کاهش می‌ دهد و به خصوص برای افرادی که تحمل درد ندارند و یا از خدمات دندانپزشکی هراس دارند بسیار مناسب میباشد, اگر می خواهید درد دندانپزشکی شما کمتر شود بهتر است قبل از اینکه خرابی دندان شما به عصب دندان برسد اقدام به ترمیم آن کنید تا درد کمتری را در هنگام عصب کشی و پرکردن دندان داشته باشید.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که لمینت و کامپوزیت چه تفاوتی دارند؟ پیشنهاد می شود که برای شناخت تفاوت های لمینت و کامپوزیت مقاله ی زیر را مطالعه فرمایید.

تفاوت های لمینت و کامپوزیت

هزینه ی دندانپزشکی زیبایی

همه ما می‌ دانیم هزینه ی دندانپزشکی زیبایی بسیار زیاد است و هیچ بیمه‌ ای هم هزینه‌ های آن را تقبل نمی‌ کند و مادر هنگامی که دندان خرابی داشته باشیم و اینکه بخواهیم دندان خود را ترمیم کنیم یا مشکلات زیبایی ها را برطرف نماییم باید هزینه بسیار زیادی را بابت ترمیم آن پرداخت کنیم و تمام مراکز و کلینیک های دندانپزشکی هزینه‌ های سرسام‌آور و بسیار زیادی را از بیمار دریافت می‌ کنند. ما در اینجا مرکزی را به شما معرفی می کنیم که یک کلینیک پیشرفته دندانپزشکی است هزینه دندانپزشکی زیبایی آن نسبت به کلینیک‌ ها و دندانپزشکی های دیگر بسیار مناسب تر و به صرفه تر است و به صورت اقساطی و یا به صورت تخفیفات بسیار ویژه می توانند ترمیم دندان های شما را به عهده بگیرند و لبخندی زیبا و جذاب را به شما هدیه بدهد و شما کافیست یک بار هم که شده به این کلینیک دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنید که در شهر تهران می باشد و انواع مختلف خدمات‌ رسانی های آنها را ببینید و خدمات‌ رسانی مورد نظر خود را از الودندان دریافت کنید.

 تنها با چند کلیک جهت ویزیت و مشاوه رایگان نوبت دریافت کنید.

دریافت نوبت