ایمپلنت فوری چیست

ایمپلنت فوری دندان چیست؟

با پیشرفت علم و وارد شدن ان به همه جوانب زندگی بشری این امر به امورات زیبایی و پزشکی نیز رسیده است . یکی از مهم ترین این موارد  که در دندانپزشکی ترمیمی مطرح می باشد ایمپلنت فوری دندان می باشد.در ابتدا نیاز است بدانیم ایمپلنت به چه معناست و چه کاربردی دارد . ایمپلنت یک روش درمانی برای جایگزین کردن دندان هایی است که به هر علتی آنها را از دست می دهیم .در بعضی نمونه ها دنداپزشک با کار گذاشتن فلز اولیه که به جای ریشه در داخل لثه تعبیه می شود بعد از گذشت چند هفته از کاشت فلز کارهای ثانویه انجام می گیرد مانند گذاشتن تاج دندان .

در ایمپلنت فوری تمامی کارهایی که نیاز است در طی چندین ماه انجام دهید را می توانید طول یک روز بخوبی انجام داده و از نتیجه ی آن هم راضی باشید . این ایمپلنت های فوری عموما دارای جنس تیتانیوم هستند مزایایی که ایمپلنت فوری دارد این است که شما در طول یک روز صاحب دندان های بسیار زیبا ، سالم ، خواهید شد و در وقتتان هم صرفه جویی نموده اید و دارای عوارض کمی می باشد ، برای بیمار استرس و اضطراب کمتری را خواهد داشت ، بافت لثه بهتر حفظ می شود قیمت ایمپلنت با توجه به نوع جنس مصرفی برای بیماران متغیر خواهد بود. در کل اگر بیماران قبل از هرگونه اقدامی با پزشک جراح مشورت کنند تمامی هزینه های آنها برآورد خواهد شد در کل شاید ایمپلنت هزینه بر باشد ولی در عوض شما صاحب دندان هایی یک دست و زیبا خواهید شد پس ارزش هزینه کردن و ریسک را دارد .

مراحل ایمپلنت فوری دندان

مراحل ایمپلنت فوری دندان ، ایمپلنت های فوری در واقع فرق چندانی با ایمپلنت های معمولی ندارند تنها فرقی که بین این دو روش است سرعت بالاتری است که در جوش خوردن لثه و پایه ای که درون فک گذاشته اند می باشد . این نمونه از درمان دارای دو روش می باشد روش اول اینگونه است که بیمارانی که هنوز داخل دهان ریشه ی دندانشان حفظ شده است پزشک در همان لحظه برای بیمار ریشه را از فک خارج نموده و کاشت ایمپلنت را انجام می دهد در این مرحله اگر نیاز باشد پزشک برای بیماران پیوند استخوان یا ترمیم آن را انجام می دهد .

مراحل بعدی مختص افرادی هست که می خواهند همزمان هم پایه هم روکش دندان را از پزشک دریافت نمایند در این نمونه مانند ایمپلنت دیجیتال عمل می شود و در همان روز با استفاده از متد های خاصی روکش دندان ها به بیمار تحویل داده خواهد شد و درون دهانش نصب می شود .به طور کل در ایمپلنت فوری بعد از کاشت پایه ی اصلی درون فک بیمار یک تاج موقتی برای بیمار تعبیه می شود تا بیمار بتواند از دندان هایش استفاده کند تاج اصلی حدودا بعد از یک هفته به صورت دائمی برای بیمار گذاشته می شود. لازم بذکر است بیماران شاید در پروسه ی درمان خود کمی استرس را تجربه کنند یا هزینه ای دور از انتظارشان متحمل شوند ولی باید بدانند چیزی حدود ۱۰ تا ۲۰ سال ایمپلنتشان عمر می کند و آنها را از هرگونه ترمیم ، عصب کشی ، بی نیاز خواهد کرد پس این نمونه از درمان ارزش گذاشتن وقت و صرف هزینه را دارد .

مزایای ایمپلنت فوری دندان چیست ؟

مزایای ایمپلنت فوری دندان چیست ؟ هر گونه خدمات جدیدی که درسطح تمامی زمینه ها چه در عرصه ی زیبایی چه در عرصه درمانی برای افراد جامعه انجام می شود طبیعتا دارای یک سری مزایا ، معایب می باشد در این مقاله می خواهیم شما را با این مزایا آشنا کنیم. اولین مورد را می توان این گونه تشریح نمود : موفقیت و کسب نتیجه ی بهتر در ایمپلنت فوری ( همان ایمپلنت پانچ ) یا معمولی بیشتر از نمونه های دیگری مانند پروتزهای ثابت ، متحرک است مورد بعدی که قابل ذکر است کوتاه بودن زمان ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت دندان است .

 در این روش اشخاص مراجع کننده ای که ایمپلنت فوری انجام داده اند بسیار از انجام این کار راضی بوده اند و عنوان کرده اند این روش از استرس و اضطراب کمتری برخوردار است . بد نیست به این نکته اشاره کنیم بیمارانی که قصد دارند ایمپلنت فوری را انتخاب کنند قبل از انجام هر کاری فک و استخوان آنها به وسیله ی پزشک حاذق بررسی شود چون اگر استخوان فک ارتفاع مناسبی نداشته باشد یا بافت لثه مناسب نباشد انتخاب ایمپلنت فوری برای بیمار گزینه ی مناسبی نخواهد بود . مجموعه ی ما با دارا بودن پزشکان متخصص ، با تحربه ، کاربلد خدمات بسیار با کیفیت را به بیماران ارائه می کند شما سروران گرامی می توانید به وبسایت ما مراجعه کنید از تمامی خدمات مرکز ما اطلاع پیدا کرده در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد ایمپلنت فوری با مشاوران مرکز ما در میان گذاشته و بتوانید بهترین راه را برای درمان انتخاب نمایید .

ایمپلنت فوری چیست

ارتودنسی دندان یکی از روش های موثر در زیبا سازی دندان و لبخند می باشد. با خواندن صفحه ی زیر اطلاعات کاملی از ارتودنسی را دریافت خواهید کرد.

ارتودنسی دندان

هزینه ایمپلنت فوری دندان

قیمت ایمپلنت فوری دندان : قیمت ایمپلنت فوری که امروزه به ایمپلنت پانچ هم شناخته شده است با توجه به خدماتی که پزشک برای بیمار انجام می دهد و جنس ایمپلنت ماندگاری که خواهد داشت متغیر خواهد بود . طبیعتا وقتی پزشک زمان بیشتری برای بیمار صرف کند هزینه ی در مان بالاتر خواهد بود همچنین ایمپلنت های وارداتی که از کشورهای مختلف وارد ایران شده اند با توجه به نوسانات ارزی قیمتشان بالا ، پایین خواهد شد . مجموعه ی ما تلاش نموده است نرخ تمام شده برای انواع خدمات دندان پزشکی را با قیمت بسیار مناسب و دریافت مرحله به مرحله ی آن برای ببماران آسانتر نماید .

 مرکز دندان پزشکی ما با در اختیار داشتن یک تیم مجرب تلاش نموده است بهداشت را در سطح بسیار بالایی رعایت نماید شعار ما همواره خدمات برتر ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، سلامتی مراجع کنندگان و رضایت آنها بوده است . شما سروران گرامی می توانید علاوه بر دریافت نوبت ، خدمات و قیمت ما را با سایر مراکزی که در این زمینه فعالیت می کنند مقایسه کنید ما تلاش می کنیم از تحمیل هزینه های اضافی به بیماران بکاهیم . شایان ذکر است اگر افرادی که ایمپلنت فوری را انجام داده اند و می خواهند بهترین نتیجه را داشته باشند به توصیه های پزشک به خوبی عمل نمایند چراکه در صورت بروز عفونت های لثه نتیجه ی نهایی خوشایند نخواهد بود .

 تنها با چند کلیک جهت ویزیت و مشاوه رایگان نوبت دریافت کنید.

دریافت نوبت