اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند چیست؟

لبخند زدن یک حس خوب و دلنشینی را برای افراد ایجاد می کند و اما لبخندی که دارای هماهنگی اجزای صورت است زیبایی بیشتری دارد به همین علت وجود دندان هایی صاف و یکدست و درخشان برای هر فرد جذاب است که زیبایی بی نظیری را به صورت افراد می بخشد. لبخند زدن با دندان های تمیز، زیبا و مرتب یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در چهره است که امروزه افراد زیادی خواستار آن هستند، و می خواهند ظاهر زیبا و جذابی داشته باشند.

 اصلاح طرح لبخند یکی از مهمترین مسئله در طراحی لبخند است. بنابراین اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه‌ای از دندانپزشکی زیبایی است که در نهایت به ایجاد لبخند زیبا منجر می شود. فرآیند اصلاح طرح لبخند لثه های ناصاف و بدشکل را اصلاح و مشکلات دیگر دندان را برطرف می کند. اصلاح طرح لبخند می تواند به طور چشمگیر طول، عرض، رنگ و شکل دندان ها را تا حد زیادی تغییر دهد و ظاهر شاداب و متناسب برای افراد به وجود آورد.اصلاح طرح لبخند فقط رویکرد زیبایی ندارد بلکه در طی انجام فرآیند اصلاح طرح لبخند برای تشخیص مشکلات کارکردی دندان ها معاینه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در این سایت مشورت کنید و از اطلاعات مفید آنها بهره مند شوید.

یکی از روش های اصلاح طرح لبخند از طریق کامپوزیت و یا لمینت است. برای آشنایی بیشتر با لمینت دندان صفحه ی زیر را مشاهده فرمایید.

لمینت دندان

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت

طرح لبخند با کامپوزیت می‌تواند به زیباتر شدن دندان ها و در نتیجه زیبایی لبخند شما کمک فراوانی می کند. برای داشتن یک لبخند زیبا پزشک متخصص نسبت بین نظم دندان ها فرم، رنگ و طول آنها بررسی می کند و در مرحله بعد طراحی و اصلاح لبخند را بر روی دندان هایتان انجام می دهد. لبخند زیبا به نحوه قرار گیری دندان های دو فک آنها بستگی دارد. طرح لبخند با کامپوزیت به این صورت است که اگر دندانهای شما بلندی یا قطر متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته باشند برای تناسب اندازه تمام دندان ها کامپوزیت استفاده می شود. کامپوزیت در واقع لایه بیرونی از جنس رزین یا چینی است و پزشک متخصص کامپوزیت را روی دندان با مواد مخصوص می تراشد.شما می‌توانید از ونیر برای تغییر یک یا چند دندان استفاده کنید. زمانی که مقدار کمی از دندان های لب پر شده یا شکسته شده داشته باشید ترمیم آن می‌تواند از طریق ماده کامپوزیتی صورت بگیرد.

 گاهی مواقع روکش کردن دندان با تراش بیش از حد مینای دندان همراه است که به دندان آسیب جدی وارد می کند. به همین علت دندان پزشک با استفاده از ماده همرنگ دندان به راحتی جاهای آسیب دیده دندان را پر می کند که به آن اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت برای دندان های لب پر شده می گویند.

اصلاح طرح لبخند لثه ای

اصلاح طرح لبخند لثه ای به این صورت است که لبخند لثه ای به لبخندی گفته می‌شود که در آن تناسب بین لب ها، لثه ها و دندان ها به هم خورده باشد. یکی از علت های این مشکل اتصال بسیار نزدیک بین لثه ها و لب های بالا است. به همین نحو چسبندگی لثه هایا کوچک بودن دندان ها نیز منجر به لبخند لثه ای می شود. با اصطلاح طرح لبخند تناسب ضروری برقرار می شود و خط لثه در محل مناسب قرار می گیرد.تجزیه و تحلیل ماهرانه علت لبخند لثه ای مهمترین گام برای به دست آوردن نتیجه رضایت بخش است. دندانپزشک و متخصص پس از معاینه دقیق علت لبخند لثه‌ای هر بیمار را تشخیص می دهد.

انواع اصلاح طرح لبخند

عوارض اصلاح طرح لبخند

عوارض اصلاح طرح لبخند چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که مراجعین اصلاح طرح لبخند بعد از مدتی دچار مشکلاتی می شوند که مهمترین مشکل پوسیدگی دندان ها می باشد و همچنین تغییر رنگ دندان ها، حساسیت دندان ها و مشکلات لثه و سایر مشکلات دهان و دندان می باشد.از دیگر مشکلات و عوارض اصلاح طرح لبخند به این صورت که ممکن است در اصلاح طرح لبخند دندان هایی حساس باشند و همچنین پوسیدگی دندان ها به وجود آید. بنابراین هر یک از این مشکلات دارای دلایلی است که توسط متخصصین برجسته و با سابقه بررسی می شود. پس در نتیجه برای کمتر شدن عوارض اصلاح طرح لبخند، انتخاب بهترین متخصص و سایر متخصصین مربوطه اهمیت زیادی دارد.

همچنین از مواد با کیفیت و روش های درست اصلاح طرح لبخند استفاده کنید. چون با این کار تا حد زیادی خود را در مقابل عوارض اصلاح طرح لبخند بیمه کرده‌ اید. تیم ما و مجموعه ما در این سایت افراد با سابقه و با تجربه را در اختیار شما قرار می دهند و بهتر است به جای توجه به قیمت  کار ، طرح های متفاوت و تبلیغات دائمی افراد بی تجربه و ، به میزان  سابقه کاری  و تخصص آنها توجه کنید. عوارض اصلاح طرح لبخند مسئله‌ای است که ذهن افراد در زمانی که می خواهند لبخند خود را با وینرهای دندانی جذاب کنند، مشغول می کند. عوارض اصلاح طرح لبخند یکی از سوالاتی است که مراجعه کنندگان نزد دندانپزشک زیبایی و کلینیک های دندانپزشکی زیبایی می پرسند.

ارتودنسی و بلیچینگ نیز از دیگر اقداماتی هستند که می توانند در زیبایی لبخند شما موثر باشند. پیشنهاد می شود صفحهات زیر را مطالعه فرمایید.

هزینه اصلاح طرح لبخند

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کلینیک های معتبر ما وجود دارند و با هزینه کم و مناسب اصلاح طرح لبخند شما را انجام می دهند. دندانپزشکی زیبایی در برخی مواقع یک اقدام کاملا اختیاری است و بیمه هزینه اصلاح طرح لبخند را پرداخت نمی کند. بنابراین هزینه طرح لبخند با توجه به نوع ناهنجاری های فک و دندان، شدت ناهنجاری، طول و زمان، شیب دندان ها، وضعیت فک ها، نیم رخ بیمار، میزان شلوغی دندان‌ها، وضعیت رادیوگرافی بیمار، و غیره بستگی دارد.

 به طور کلی برآورد هزینه دقیق بستگی به نوع ناهنجاری فک و دندان و عواملی از این قبیل دارد. لازم به ذکر است بدانیم که تورم در جامعه و گران بودن تجهیزات دندانپزشکی و موارد مصرفی نیز در میزان هزینه تاثیر گذار است و همچنین تجربه و مهارت متخصص و کیفیت نوع موادی که برای درمان استفاده می شود. در جمع هزینه برای اصلاح طرح لبخند موثر است. هزینه اصلاح طرح لبخند هر چقدر هم که باشد در مقابل تغییرات قابل توجهی که در زندگی بیمار ایجاد می کند و مزایای متعددی از لحاظ سلامتی و زیبایی برای او به دنبال دارد ناچیز است. شما هموطنان عزیز که به دنبال یک دندان با کیفیت و زیبا هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.

 تنها با چند کلیک جهت ویزیت و مشاوه رایگان نوبت دریافت کنید.

دریافت نوبت