اسنپ اسمایل

اسنپ اسمایل

اسنپ اسمایل چیست؟

اسنپ آن اسمایل در واقع نوعی روکش دندان متحرک می باشد که امروزه این روکش با نام لمینت متحرک نیز شناخته شده است و این لمینت متحرک فرم کاملا اختصاصی دارد و هر فردی باید از اسنپ آن اسمایل متناسب با فک خود استفاده کند و لازم به ذکر است که بدانید روش ساخت اسنپ آن اسمایل نیز کاملا ساده می باشد و ادامه مطلب به بررسی روش های ساخت لمینت متحرک خواهیم پرداخت.

این لمینت متحرک مناسب افرادی می باشد که دندان های نامرتبی دارند و هزینه کافی برای کار گذاشتن لمینت ثابت را ندارند و این افراد می توانند با کمترین هزینه لبخندی زیبا به خود هدیه دهند و از ظاهر زیبا و مرتب دندان های خود لذت ببرند.لمینت دندان اسنپ آن اسمایل از نظر هزینه های اقتصادی کاملا مقرون به صرفه می باشد و بسیار ارزانتر از روش های تهاجمی لمینت دندان می باشد.اسنپ آن اسمایل به دندان های اصلی فرد آسیبی وارد نمی کند زیرا یک روش کاملا غیر تهاجمی می باشد و بدون تراش دادن دندان ها بر روی دندان ها قرار داده می شود و در نتیجه مینای دندان را از بین نمی برد.

اسنپ آن اسمایل برای افرادی که نیاز به ایمپلنت کردن دارند اما هزینه های کافی برای انجام ایمپلنت را ندارند نیز مناسب می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت کاملا بدون درد سبب زیبا شدن ظاهر دندان ها می شود.لمینا متحرک اسنپ آن اسمایل در صورتی که از فروشگاه های معتبر خریداری شود هرگز سبب ایجاد التهاب لثه و سایر بیماری های دهان و دندان نمی شود و به دندان های اصلی شخص نیز آسیبی وارد نمی سازد و لازم به ذکر است که بدانید لمینت های اسنپ آن اسمایل اورجینال به زودی لک نمی شوند و مقاومت بیشتری نسبت به لمینت های متحرک فیک دارند و استفاده کردن از آن ها نیز ساده تر می باشد.

تفاوت اسنپ آن اسمایل با لمینت دندان

اگر قصد خرید لمینت متحرک دندان دارید و با تفاوت آن با لمینت ثابت آشنایی ندارید در این بخش از مطلب با ما همراه باشید تا شما را با تفاوت اسنپ آن اسمایل با لمینت دندان آشنا کنیم. همانطور که می دانید لمینت های ثابت در اصل از جنس نوعی سرامیک هستند که بر روی مینای دندان چسبانده می شوند و حدود 5 الی ده سال دوام دارند و میزان دوام این لمینت ها به کیفیت جنس آنها بستگی دارد و معمولا لمینت های سرامیکی دوام بیشتری نسبت به لمینت های کامپوزیتی دارند و قبل از چسباندن آنها بر روی دندان حتما باید دندان های شخص مقداری تراش داده شوند. اسنپ آن اسمایل نوعی خمیر است که به شکل فک افراد فرم داده می شود و به صورت کاملا متحرک بر روی دندان ها قرار می گیرد و برای قرار دادن آن بر روی دندان نیازی به تراش دادن دندان ها نیست. لمینت های متحرک مانند اسنپ آن اسمایل بر خلاف لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی ثابت حتما باید در هنگام خوابیدن از روی دندان برداشته شوند.

اسنپ اسمایل یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی میباشد. پیشنهاد میشود با مطالعه ی بیشتر درباره دندانپزشکی زیبایی اطلاعات خود را کامل تر کنید.

دندانپزشکی زیبایی

معایب اسنپ آن اسمایل

یکی از مهمترین معایب اسنپ آن اسمایل موقتی بودن آن می باشد و شما به صورت روزانه در هنگام خوابیدن باید این لمینت را از دهان خود خارج سازید و مجددا در هنگام بیرون رفتن از خانه و یا حضور در مراسمات مختلف لمینت متحرک را بر روی دندان ها قرار دهید.از دیگر معایب این لمینت متحرک می توان به دوام کم آن اشاره کرد و به طور کلی می توان گفت که عمر متوسط هر لمینت اسنپ آن اسمایل حدود 2 الی 3 سال می باشد و پس از گذشت این مدت باید اسنپ آن اسمایل را تعویض نمده و یک لمینت دندان متحرک دیگر خریداری کنید.

به دلیل این که در هنگام قرار دادن لمینت متحرک دندان ها تراش داده نمی شوند پس از گذاشتن این لمینت بر روی دندان ها ممکن است که دندان ها مقداری حجیم به نظر برسند البته این نکته در همه افراد صدق نمی کند و بیشتر در مورد افرادی است که خودشان دندان های برجسته و حجیمی دارند.اسنپ آن اسمایل از نوعی رزین ساخته شده است و نسبت به لمینت های ثابت رنگ سفیدتری دارد و به همین دلیل مقداری مصنوعی به نظر می رسد.

انواع اسنپ اسمایل

دوام اسنپ آن اسمایل چقدر است ؟

میزان دوام اسنپ آن اسمایل به موارد متعددی بستگی دارد اما به طور کلی به علت این که این لمینت متحرک یک راه حل موقتی برای داشتن لبخندی زیبا می باشد نباید انتظار دوام بالا از آن داشت و به طور متوسط میزان دوام آن با توجه به مراقبت های شما بین 2 الی 3 سال می باشد و در این بخش از مطلب قصد داریم که به بررسی روش هایی برای افزایش دوام لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل بپردازیم.

قبل از این که لمینت اسنپ آن اسمایل را بر روی دندان هایتان قرار دهید ابتدا لازم است که دندان هایتان را میواک بزنید زیرا در این صورت احتمال ایجاد لکه بر روی لمینت متحرک بسیار کاهش پیدا می کند و در نتیجه طول عمر اسنپ آن اسمایل افزایش پیدا خواهد کرد.هنگام قرار دادن لمینت اسنپ آن اسمایل بر روی دندان هایتان از جویدن و خوردن انواع آجیل ها و تخمه و… اجتناب نمایید زیرا این خوراکی ها سفت هستند و جویدن آن ها ممکن است سبب آسیب رساندن به اسنپ آن اسمایل شود.در هنگام خوابیدن حتما لمینت متحرک را از دهان خود خارج کنید زیرا ترشح بزاق در طول شب کاهش پیدا می کند و کاهش میزان بزاق سبب خراب شدن خمیر اسنپ آن اسمایل و کوتاه شدن عمر و دوام این لمینت متحرک خواهد شد.پس از خارج کردن لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل از دهانتان حتما لمینت را با مسواک و خمیر دندان شستشو دهید و آن را خشک کرده و سپس در جعبه مخصوص خود قرار دهید و از قرار دادن لمینت متحرک در گرما و یا سرمای بیش از حد خودداری کنید و از آن در دمای معتدل نگهداری کنید.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که آیا لمینت ثابت یا متحرک برای دندان شما مناسب است. برای پاسخ این سوال به صفحه ی زیر مراجعه فرمایید.

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

هزینه اسنپ آن اسمایل

قیمت اسنپ آن اسمایل در مقایسه با قیمت سایر کارهای زیبایی و درمانی دندانپزشکی اعم از لمینت ثابت و ایمپلنت و کامپوزیت و… بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.به طور کلی هزینه خرید لمینت اسنپ آن اسمایل متفاوت می باشد و به جنس پلاک های اسنپ آن اسمایل و همچنین جنس خمیر این لمینت متحرک بستگی دارد و هر چه که جنس خمیر و پلاک رزینی اسنپ آن اسمایل بهتر باشد مسلما قیمت خرید آن نیز بیشتر خواهد شد. لمینت اسنپ آن اسمایل را می توانید هم برای فک بالا و پایین و هم به صورت جداگانه سفارش دهید و افرادی که این لمینت را به صورت جداگانه برای فک بالا و یا پایینی سفارش می دهند هزینه کمتری را نسبت به افرادی که این لمینت را برای هر دو فک بالا و پایین سفارش می دهند پرداخت خواهند کرد.

معمولا پلاک های اسنپ آن اسمایلی که به صورت پیش ساخته به فروش می رسند قیمت بسیار ارزانتری نسبت به اسنپ آن اسمایل های اختصاصی دارند اما این لمینت های پیش ساخته استاندارد نیستند و کیفیت لازم و کافی را ندارند و در بیشتر مواقع استفاده کردن از آن ها و قرار دادن آن ها بر روی دندان ها غیر ممکن می باشد بنابراین به شما توصیه می کنیم که از خرید لمینت های متحرک بیش ساخته خودداری کنید زیرا این لمینت ها علی رغم قیمت پایینی که دارند دارای کیفیت پایین نیز می باشند و سبب ایجاد سابیدگی در دندان های اصلی و یا ایجاد التهابات و عفونت های لثه می شوند.

 تنها با چند کلیک جهت ویزیت و مشاوه رایگان، نوبت دریافت کنید.

دریافت نوبت